ברוך שעשני אישה - עמית צוק

אני מזמינה אתכם להרצאה מרתקת - הסיפור המלא מאחורי הסרט "משפחה בטרנס" זוכה פרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים דוק אביב.

ברוך שעשני אישה היא הופעה על סיפור מרתק על אהבה, העצמה, אתגרים בלתי אפשריים, סיפורי חיים של משפחה שלמה ששזורים אחד בתוך השני ולעיתים נראה כי הסערות אינן רוצות לעזוב ורק כח אחד הוא שיכול לכל הסערות הללו.

שמי עמית צוק, הייתי נשואה לגילי צוק 20 שנים. יחד היינו מגיל 15, יחד גידלנו אחת את השנייה, יחד בנינו בית וגידלנו 4 ילדים. 
הכל היה פשוט מושלם עד שיום אחד הרגשתי שאיני יכולה יותר, שאני נחנקת בתוך גופי.
אחרי 25 שנים של זוגיות צמודה הימרתי על חיי ויצאתי מהארון.
התגובה של גילי צוק, של ארבעת ילדינו היא שנתנה לי את הכח לצאת למסע חיי, להמשיך לנהל משפחה תוך שאני עוברת תהליכים פיזיולוגיים ונפשיים שאין דומה להם.
כל פעם שחשבנו שאנחנו בסיומה של סערה, הגיע סערה חדשה שאיימה לפרק את הלהקה המלוכדת שלנו.
איחדנו כוחות, התכנסנו, נשענו..... לסערה אחת נוספת לא יכולנו.

רוצים לשמוע את הסיפור המופלא שלנו ? את הסיפור שמאחורי הסרט משפחה בטרנס שזכה בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל דוק אביב, היה מועמד לאוסקר וזכה לתשבוחות מכל מבקרי הקולנוע בארץ ובעולם?

הזמינו גם אתם את ההופעה ברוך שעשני אישה

אחד או יותר מהשדות לא מולאו כראוי.אנא נסו שוב.תוכלו ליצור עימי קשר בנייד: 052-7975500

מה אמרו על ההרצאה ברוך שעשני אישה ?

עמית צוק מדהימההופעתך המרתקת ברוך שעשני אישה חשפה סיפור חיים עוצמתי, מורכב ומרגש. צעד אחרי צעד שיתפת במחשבותייך, פועלך ורגשותייך, במעלה החיים. מאחלת לך אושר, בריאות והמשך עשייה חברתית פורייה. שמחתי להכירך, תודה רבה

ההופעה של עמית צוק - ברוך שעשני אישה - מדהימה ומעניינת. עמית מעבירה אותה בצורה הכי אמיתית שיכולה להיות ובאופן רגיש ביותר. עונה על כל השאלות, גם ה"קשות" ולא מסתירה כלום. במשך שעתיים נתנה לנו להיכנס ממש לתוך ליבה בצורה מאוד אינטיליגנטית. 
מאוד מומלצת למי שרוצה לחוות משהו קצת אחר ולנסות להבין עולם שרחוק לחלק מאיתנו.

תודה לך עמית על חוג בית וערב מרתק. 
מהרגע שהייתי בהופעה שלך ברוך שעשני אישה, עמית, מרגישה ש"הפכת" את עולמי . מעולם לא נתקלתי באשה לוחמת, אמיצה, ומעוררת השראה כמוך. עמית צוק - את דוגמה חיה שחלומות באמת מתגשמים, שהכל אפשרי אם רק נאמין! שאסור אף פעם לוותר על האמת שלך ! שאם בוחרים בדרך הנכונה הכל מסתדר .