הרצאה, מופע, סיפור חיים מטלטל

עמית צוק המגדירה עצמה כאישה. טרנסית. לסבית, חורשת בימים אלו את ישראל עם ברוך שעשני אישה הרצאות לחוגי בית, הרצאות לחברות, הרצאות לארגונים, בתי ספר ועוד.
היא חוזרת אלינו ממסע הופעות בחול שם הופיעה עם ההרצאה – ברוך שעשני אישה בניו יורק, לוס אנג'לס, אטלנטה ובקרוב מאוד תחל במסע הופעות חוצה ארצות הברית בקמפוסים של האוניברסיטאות.

המופע ברוך שעשני אישה  מגולל את סיפור היציאה מהארון, המאבק להפוך לאישה שחלמה, המשפחה, האהבה שאיבדה והסוף הטוב עם התחלות חדשות ומפתיעות.

 

על גבה של עמית צוק מנהריה תוכלו להבחין בקעקוע של אישה והכיתוב המלווה אותו "ברוך שעשני אישה". עבור עמית המשפט הזה מסמל את הסלידה שלה מהממסד הדתי בישראל והדרך הארוכה ורצופת המכשולים שעברה מהרגע בו הבינה שהיא נועדה להיות אישה, עוד כשהייתה ילד בן 4.

הסרט "משפחה בטרנס" שהיה מועמד לאוסקר, זוכה פסטיבל דוקאביב בפרס הסרט הטוב ביותר לשנת 2018 ומוקרן בעשרות פסטיבלי סרטים בעולם, מספר על שינוי, אהבה, קבלה והתחלה חדשה. בסרט הדוקומנטרי אנחנו נכנסים לחייהם של בני הזוג צוק: גלית ועמית שהכירו בגיל 15, התחתנו ולהם 4 ילדים. הדמויות האלו מכניסות אותנו לעולמם בו האב, עמית, מבין שהוא רוצה להפוך להיות אישה. המהפך מגיע ועמית הופך לאישה אבל כאן רק מתחיל הסיפור.

ברוך שעשני אישה

עמית צוק ברוך שעשני אישה
<< לכל הכתבות